تبلیغات
LINGUISTICS SCHOOL - درباره ی من
LINGUISTICS SCHOOL
...به نام خدایی كه در این نزدیكی است
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من و تو برود...


من کیستم؟ حکایت یک زورق روان
زیر و زبر شونده در امواج سرگران
من کیستم؟ ترانه ی رودی سرود خوان
جاری میان بستر اندیشه جاودان
من کیستم؟ سرود بلند اوج آرزو
در بیکرانه ها به تکاپو و جست و جو


در یک عصر داغ تابستانی، روز بیست و پنجم مرداد سال یکهزار و سیصد و پنجاه و پنج خورشیدی، در بیمارستان مفید تهران، دیدگانم را بر این جهان گشودم. 

پدرم افسر نیروی هوایی بود و مادرم، آموزگار آن روزگار. از همان اوان، شعرهای کودکانه ام رنگ و بوی روزهای انقلاب را یافت: «یار دبستانی من...» و نقاشی هایم که در آغاز خط خطی هایی با مفهوم صحنه ی تظاهرات مردم بود، به تدریج شکل یک شهر و یک مسجد به خود گرفت که زیر آن نوشته شده بود: «خرمشهر آزاد شد»؛ اسباب بازی هایم هم چند بالش بودند و یک تفنگ! سنگری کوچک و کارزاری بزرگ! کیو کیو، بنگ بنگ. 

این ها همه کودکانه هایی بودند که وقتی بزرگ تر شدم، شکل دیگری یافتند. ترانه ها: کجایید ای شهیدان خدایی؟، نقاشی ها: تصاویر شهدا بر دیوارهای شهر و سرگرمی ها: آژیر خطر، خاموشی و پله های دو تا یکی!

وقتی وارد دبیرستان شدم، جنگ پایان یافته بود و دیگر خبری از هیجانات دوران کودکی نبود. در دبیرستان شهید باهنر منطقه 12، رشته ی تجربی، اقناعم نکرد و پس از دو سال تصمیم گرفتم تا آینده را از روی سرمشق مادر تحریر نمایم؛ به دانشسرا رفتم و دو سال بعد دیپلم تربیت معلم گرفتم؛ سال بعد نیز وارد دانشگاه شدم. دانشگاه اما طعم دیگری داشت: سیاست، شعر و عرفان. هم زمان هم درس می خواندم و هم تدریس می کردم. 

تدریس را از مناطق جنوب شهر تهران (شهرری) و از مقطع ابتدایی آغاز نمودم. اما بعد، در مقاطع راهنمایی و متوسطه نیز آموخته هایم را آموختم! در سال 1385 در پی انتقالم به منطقه 2 تهران، به عنوان كارشناس مسئول فناوری اطلاعات این منطقه مشغول خدمت شدم و در سال تحصیلی 88-87 به سمت معاونت آموزشی دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ منصوب شدم؛ اما سال بعد با پذیرفته شدن در كنكور آزمون كارشناسی ارشد رشته ی زبان شناسی، بار دیگر به خانه ام (كلاس درس) بازگشتم تا سرمشق مادر را كامل كنم! 


موزیک
دریافت كد موسیقی
رتبه گوگل
ابزار نمایش رتبه گوگل یا پیج رنک , . , .
پرش به بالای تصویر
Up Page
ویکیو ، سرویس جستجو در اینترنتکد پرش به بالای صفحه وب
پسندیدن [cb:post_like]